Zestaw narzędziowy Top Tools 38D515
Top Tools 38D515 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Top Tools 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Top Tools.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Top Tools 38D515
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Top Tools Top Tools Zestaw kluczy nasadowych 1/4', 3/8' 63 szt. | 71 zł |
Zestaw narzędzi Top Tools 63 el. (38D515) | 77 zł |
Top Tools Zestaw kluczy nasadowych 1/4', 3/8', 63 szt. 38D515 | 78 zł |
Zestaw kluczy nasadowych 1/4", 3/8", 63 szt. | 82 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →