Zestaw narzędziowy Top Tools 35D257
Top Tools 35D257 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Top Tools 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Top Tools.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Top Tools 35D257
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Top Tools Top Tools Klucze płaskie dwustronne 6-32 mm, zestaw 12 szt. | 41 zł |
Top Tools Zestaw kluczy płaskich 6-32mm 12szt. (35D257) | 44 zł |
Top Tools Klucze płaskie dwustronne 6-32 mm, zestaw 12 szt. 35D257 | 43 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zestawu narzędziowego Top Tools 35D257:
- Wymiary:
PolecamyPorównaj w tabeli →