Zestaw narzędziowy Top Tools 38D545
Zdjęcia 5 |
Top Tools 38D545 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Top Tools 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Top Tools.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Top Tools 38D545
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
38D545 zestaw kluczy nasadowych wkrętak wkładki narzędziowe 194 szt walizk | 190 zł |
Top Tools Top Tools Zestaw narzędziowy 1/4', 3/8' 194 szt. | 182 zł |
Zestaw narzędziowy Top Tools 1/4', 3/8', 194 elementy | 189 zł |
Top Tools Zestaw narzędziowy 1/4', 3/8' 194 szt. 38D545 | 190 zł |
Zestaw narzędzi 194 szt. Topex | 229 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →