Zestaw narzędziowy Top Tools 38D535
Top Tools 38D535 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Top Tools 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Top Tools.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Top Tools 38D535
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
100-częściowy zestaw narzędzi z grzechotką skrzynka narzędziowa TOP-38D535 | 184 zł |
Top Tools Zestaw narzędziowy 1/4', 3/8', 100 szt. 38D535 | 227 zł |
Top Tools Top Tools Zestaw narzędziowy 1/4', 3/8' 100 szt. | 177 zł |
Zestaw narzędziowy Top Tools 1/4', 3/8', 100 elementów | 179 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →