Skrzynka narzędziowa Stanley 1-95-829
Zdjęcia 3 |
Stanley 1-95-829 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-95-829
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley 1-95-829 metalowa/plastikowa skrzynka narzędziowa z szufladą czarn | 242 zł |
Stanley Stanley Skrzynia narzędziowa z szufladą | 338 zł |
Stanley Skrzynka narzędziowa S1-95-829 | 262 zł |
Skrzynia narzędziowa STANLEY S1-95-829 | 279 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →