Piekarnik Smeg Victoria SF69M3TNO
Smeg Victoria SF69M3TNO |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg Victoria SF69M3TNO
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piekarnik Smeg Victoria czarny 60 cm SF69M3TNO | 4 356 zł |
Smeg SF69M3TNO Termoobieg Czarny | 3 749 zł |
Smeg SF69M3TNO Termoobieg Czarny | 3 799 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Piekarnik SMEG SF69M3TNO czarny mat | linia VICTORIA d | 4 144 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Piekarnik SMEG SF69M3TNO czarny mat | czyszczenie paro | 3 993 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →