Piekarnik Smeg Victoria SOP6900TP
Zdjęcia 9 |
Smeg Victoria SOP6900TP |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg Victoria SOP6900TP
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piekarnik elektryczny 68 litrów Klasa A kolor Kremowy - SOP6900TP SOP6900T | 5 996 zł |
Piekarnik elektryczny Smeg Victoria kremowy SOP6900TP | 5 561 zł |
Smeg SOP6900TP Termoobieg Kremowy | 4 799 zł |
Piekarnik SMEG SOP6900TP kremowy | czyszczenie pirolityczne | linia VICTOR | 5 291 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Smeg Victoria SOP6900TP
Ceny na Smeg Victoria SOP6900TP |
---|---|---|---|---|
Smeg Victoria SOP6900TP | od 4 619 zł | 10 oferty | ||
Smeg Victoria SOP6900TN | od 4 619 zł | 8 oferty | ||
Smeg Victoria SOP6900TX | od 5 561 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →