Piekarnik Smeg Victoria SOP6902S2PN
Zdjęcia 9 |
Smeg Victoria SOP6902S2PN |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg Victoria SOP6902S2PN
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piekarnik elektryczny Smeg Victoria czarny SOP6902S2PN | 4 399 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Piekarnik SMEG SOP6902S2PN czarny | z funkcją pary | c | 7 649 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Piekarnik z funkcją pary SMEG SOP6902S2PN czarny | czy | 7 649 zł |
Piekarnik z funkcją pary SMEG SOP6902S2PN - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 7 | 7 649 zł |
Piekarnik z funkcją pary SMEG SOP6902S2PN -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel. | 4 399 zł |
Smeg Victoria Sop6902s2pn 68l Oven Czarny 60 cm | 7 528 zł |
Piekarnik z funkcją pary SMEG SOP6902S2PN - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 7 | 7 649 zł |
Modyfikacje Smeg Victoria SOP6902S2PN
Ceny na Smeg Victoria SOP6902S2PN |
---|---|---|---|---|
Smeg Victoria SOP6902S2PP | od 4 399 zł | 7 oferty | ||
Smeg Victoria SOP6902S2PN | od 4 399 zł | 7 oferty | ||
Smeg Victoria SOP6902S2PX | od 4 399 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →