Ekspres do kawy Sencor SCE 2100BK czarny
Zdjęcia 11 |
Sencor SCE 2100BK czarny czerwony |
|
w zestawie 2 szklane kubki
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SCE 2100BK czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres do kawy Pojemność 03 L 500W czarny SCE 2100BK | 134 zł |
Ekspres SENCOR SCE 2100BK | 136 zł |
Ekspres SENCOR SCE 2100BK | 139 zł |
Ekspres przelewowy Sencor SCE 2100BK Czarny | 134 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Sencor SCE 2100BK
Ceny na Sencor SCE 2100BK |
---|---|---|---|---|
Sencor SCE 2100BK czarny | od 120 zł | 11 oferty | ||
Sencor SCE 2101RD czerwony | od 120 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →