Ekspres do kawy Sencor SCE 3050SS czarny
Zdjęcia 15 |
Sencor SCE 3050SS |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SCE 3050SS czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SENCOR 8590669195183 SCE 3050SS filtr ekspres do kawy ze szklanym dzbankie | 170 zł |
Ekspres SENCOR SCE 3050SS | 200 zł |
Sencor Ekspres przelewowy 1,25l Sencor SCE 3050SS srebrno-czarny | 231 zł |
Ekspres SENCOR SCE 3050SS | 200 zł |
Ekspres przelewowy Sencor SCE 3050SS Czarny | 169 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Sencor SCE 3050SS:
- Długość przewodu zasilającego - 80 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →