Ekspres do kawy Sencor SES 6050SS srebrny
Zdjęcia 22 |
Sencor SES 6050SS srebrny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SES 6050SS srebrny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres do espresso SES 6050SS | 1 091 zł |
Ekspres SENCOR SES 6050SS | 1 948 zł |
Ekspres SENCOR SES 6050SS 41013440 | 2 299 zł |
Ekspres ciśnieniowy Sencor SES 6050SS | 1 800 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →