Ekspres do kawy Sencor SCE 2101RD czerwony
Zdjęcia 11 |
Sencor SCE 2101RD czarny czerwony |
|
w zestawie 2 szklane kubki
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SCE 2101RD czerwony
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres do kawy pojemność 03 l 500W czerwony SENCOR SCE 2101RD | 120 zł |
Ekspres SENCOR SCE 2101RD | 120 zł |
Ekspres przelewowy SENCOR SCE 2101RD | 167 zł |
Sencor Sce 2101rd ekspres przelewowy do kawy sencor sce 2101rd | 190 zł |
Sencor SCE 2101RD | 120 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Sencor SCE 2101RD
Ceny na Sencor SCE 2101RD |
---|---|---|---|---|
Sencor SCE 2100BK czarny | od 120 zł | 11 oferty | ||
Sencor SCE 2101RD czerwony | od 120 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →