Ekspres do kawy Sencor SES 4090SS stal nierdzewna
Zdjęcia 14 |
Sencor SES 4090SS stal nierdzewna |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SES 4090SS stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SENCOR Ekspres do espresso z spieniaczem i zbiornikiem na mleko wyświetlac | 804 zł |
Ekspres SENCOR SES 4090SS | 849 zł |
Automatyczny ekspres ciśnieniowy Sencor SES 4090SS 1450W 15barów Cappucci | 700 zł |
Ekspres SENCOR SES 4090SS 41015124 | 849 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →