Ekspres do kawy Sencor SES 9300BK czarny
Zdjęcia 16 |
Sencor SES 9300BK czarny biały czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SES 9300BK czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sencor SES 9300BK | 2 399 zł |
Sencor SES 9300BK W pełni automatyczny ekspres ciśnieniowy do Espresso/Cap | 2 200 zł |
Modyfikacje Sencor SES 9300BK
Ceny na Sencor SES 9300BK |
---|---|---|---|---|
Sencor SES 9301WH biały | od 2 200 zł | 3 oferty | ||
Sencor SES 9300BK czarny | od 2 200 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →