Ekspres do kawy Sencor SES 1721BK czarny
Zdjęcia 9 |
Sencor SES 1721BK czarny biały czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SES 1721BK czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres SENCOR SES 1721BK Czarny | 440 zł |
Ekspres Ciśnieniowy Kolbowy 20bar Sencor SES 1721BK | 299 zł |
Ekspres SENCOR SES 1721BK Czarny | 440 zł |
Ekspres SENCOR SES 1721BK Czarny | 440 zł |
Modyfikacje Sencor SES 1721BK
Ceny na Sencor SES 1721BK |
---|---|---|---|---|
Sencor SES 1720WH biały | od 440 zł | 3 oferty | ||
Sencor SES 1721BK czarny | od 299 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →