Ekspres do kawy Sencor SES 9200CH srebrny
Zdjęcia 12 |
Sencor SES 9200CH srebrny biały srebrny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SES 9200CH srebrny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres SENCOR SES 9200CH | 1 940 zł |
Ekspres SENCOR SES 9200CH 41011192 | 1 934 zł |
Sencor SES 9200CH | 1 699 zł |
Ekspres ciśnieniowy SENCOR SES 9200CH | 2 372 zł |
Sencor SES 9200CH | 1 699 zł |
Modyfikacje Sencor SES 9200CH
Ceny na Sencor SES 9200CH |
---|---|---|---|---|
Sencor SES 9210WH biały | od 1 752 zł | 2 oferty | ||
Sencor SES 9200CH srebrny | od 1 699 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →