SSD Seagate BarraCuda Q5 ZP2000CV30001 2 TB
Wideo 3 |
Seagate ZP2000CV30001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate BarraCuda Q5 ZP2000CV30001 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate BarraCuda Q5 2 TB Wewnętrzny SSD M2 NVMe PCIe Gen3 4 3D QLC do kom | 625 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! SEAGATE BarraCuda Q5 2TB SSD M.2 2280 PCIEx4 NVMe1.3 | 1 005 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! seagate Dysk SSD BarraCuda Q5 2TB M.2S - PACZKOMAT, | 1 005 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate BarraCuda Q5 ZP2000CV30001
Ceny na Seagate BarraCuda Q5 ZP2000CV30001 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Q5 ZP500CV30001 500 GB | od 294 zł | 2 oferty | ||
Seagate BarraCuda Q5 ZP1000CV30001 1 TB | od 324 zł | 1 oferta | ||
Seagate BarraCuda Q5 ZP2000CV30001 2 TB | od 625 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →