SSD Seagate BarraCuda Q5 ZP2000CV30001 2 ТБ
Відео 3 |
Seagate ZP2000CV30001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate BarraCuda Q5 ZP2000CV30001 2 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Seagate BarraCuda Q5 2 TB Wewnętrzny SSD M2 NVMe PCIe Gen3 4 3D QLC do kom | 625 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! SEAGATE BarraCuda Q5 2TB SSD M.2 2280 PCIEx4 NVMe1.3 | 1 005 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! seagate Dysk SSD BarraCuda Q5 2TB M.2S - PACZKOMAT, | 1 005 zł |
Відеоогляди
Модификації Seagate BarraCuda Q5 ZP2000CV30001
Ціни на Seagate BarraCuda Q5 ZP2000CV30001 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Q5 ZP500CV30001 500 ГБ | від 294 zł | 2 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Q5 ZP1000CV30001 1 ТБ | від 324 zł | 1 пропозиція | ||
Seagate BarraCuda Q5 ZP2000CV30001 2 ТБ | від 625 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →