Dysk twardy Seagate One Touch Hub STLC8000400 8 TB
Wideo 13Zdjęcia 6 |
Seagate STLC8000400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate One Touch Hub STLC8000400 8 TB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate One Touch Desktop - Zewn?trzny dysk - 8TB - Czarny | 805 zł |
Seagate Dysk One Touch Desktop HUB 8TB 3,5 STLC8000400 DHSGTZCT800STLC | 773 zł |
Seagate One Touch Desktop Hub 8TB HD-EX-SEA-0118 | 779 zł |
Dysk SEAGATE One Touch Hub 8TB HDD | 729 zł |
Seagate Dysk One Touch Desktop HUB 8TB 3,5 STLC8000400 68311 | 765 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate One Touch Hub STLC8000400
Ceny na Seagate One Touch Hub STLC8000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate One Touch Hub STLC4000400 4 TB | od 519 zł | 16 oferty | ||
Seagate One Touch Hub STLC6000400 6 TB | od 589 zł | 15 oferty | ||
Seagate One Touch Hub STLC8000400 8 TB | od 729 zł | 15 oferty | ||
Seagate One Touch Hub STLC10000400 10 TB | od 939 zł | 19 oferty | ||
Seagate One Touch Hub STLC12000400 12 TB | od 1 115 zł | 15 oferty | ||
Seagate One Touch Hub STLC14000400 14 TB | od 1 220 zł | 11 oferty | ||
Seagate One Touch Hub STLC16000400 16 TB | od 1 289 zł | 8 oferty | ||
Seagate One Touch Hub STLC18000402 18 TB | od 1 529 zł | 12 oferty | ||
Seagate One Touch Hub STLC20000400 20 TB | od 1 729 zł | 14 oferty |
Polecamy