Śpiwór Sea To Summit Traverse TvII Reg (STS ATV2-R)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Sea To Summit Traverse TvII Reg 183x78 cm wzrost do 183 cm, t -3 °C183x78 cm wzrost do 183 cm, t 2 °C198x82 cm wzrost do 198 cm, t 2 °C |
|
Technologie Thermolite i WaveLoft zapewniają ciepło i wygodę nawet w ekstremalnie niskich temperaturach. Można łączyć z innymi modelami marki.
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sea To Summit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sea To Summit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sea To Summit Traverse TvII Reg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sea to Summit Sleeping Bag Forest/Pine Regular S4121 | 1 050 zł |
Śpiwór Sea to Summit Traverse TvII | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 1 000 zł |
Śpiwór Sea to Summit Traverse TvII Regular Kolor: zielony | 913 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Sea To Summit Traverse TvII Reg
Ceny na Sea To Summit Traverse TvII Reg |
---|---|---|---|---|
Sea To Summit Traverse TvIII Reg | od 1 033 zł | 1 oferta | ||
Sea To Summit Traverse TvII Reg | od 913 zł | 4 oferty | ||
Sea To Summit Traverse TvII Long | od 996 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →