Śpiwór Fjord Nansen Vardo Mid
Zdjęcia 3 |
Fjord Nansen Vardo Mid lekki |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fjord Nansen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fjord Nansen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fjord Nansen Vardo Mid
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór syntetyczny VARDO MID +8°C sapphire - LEFT | 240 zł |
Śpiwór syntetyczny VARDO MID +8°C sapphire - PRAWY | 240 zł |
Śpiwór Fjord Nansen Vardo Mid | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →