Śpiwór Vango Atlas 350 (926297)
Zdjęcia 12 |
Vango Atlas 350 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vango 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vango.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vango Atlas 350
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vango Atlas 350 Śpiwór Ink Blue | 258 zł |
Śpiwór Vango Atlas 350 jednoosobowy | 269 zł |
Śpiwór Vango Atlas 350 ink blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 270 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →