Спальний мішок Vango Atlas 250
Фото 15 |
Vango Atlas 250 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vango 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vango.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vango Atlas 250
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vango Atlas 250 śpiwór czarny SBTATLAS0000007 | 216 zł |
Vango Śpiwór Vango Atlas 250 Quad Black | 310 zł |
Śpiwór Vango Atlas 250 Black | 336 zł |
Vango Śpiwór Vango Atlas 250 Burnt Orange | 307 zł |
Śpiwór turystyczny Vango Atlas 250 195 cm | 209 zł |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →