Śpiwór Vango Atlas 250
Zdjęcia 15 |
Vango Atlas 250 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vango 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vango.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vango Atlas 250
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vango Atlas 250 śpiwór czarny SBTATLAS0000007 | 216 zł |
Vango Śpiwór Vango Atlas 250 Quad Black | 310 zł |
Śpiwór Vango Atlas 250 Black | 336 zł |
Vango Śpiwór Vango Atlas 250 Burnt Orange | 307 zł |
Śpiwór turystyczny Vango Atlas 250 195 cm | 209 zł |
pokaż 19 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →