Śpiwór Fjord Nansen Fredvang Mid
Fjord Nansen Fredvang Mid lekki |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fjord Nansen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fjord Nansen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fjord Nansen Fredvang Mid
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjord Nansen FREDVANG ŚMID 12C / 640 g śpiwór prawy zamek błyskawiczny 1 | 259 zł |
Śpiwór syntetyczny FREDVANG MID +12°C sapphire - LEFT | 204 zł |
Śpiwór syntetyczny FREDVANG MID +12°C sapphire - RIGHT | 204 zł |
Śpiwór Fjord Nansen Fredvang Mid | 179 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →