Śpiwór Fjord Nansen Vardo XL
Fjord Nansen Vardo XL lekkiworek kompresyjny |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fjord Nansen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fjord Nansen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fjord Nansen Vardo XL
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjord Nansen Vardo XL Śpiwory niebieski 195 cm zamek błyskawiczny z prawej | 230 zł |
Śpiwór syntetyczny VARDO XL +8°C sapphire - RIGHT | 250 zł |
Śpiwór syntetyczny VARDO XL +8°C sapphire - RIGHT | 250 zł |
Modyfikacja modelu:
- Model Vardo L - długość torby 205 cm, szerokość ramion 80 cm, szerokość nogawki 50 cm, waga 0,9 kg
- Model Vardo XL - długość torby 225 cm, szerokość ramion 85 cm, szerokość nogawki 55 cm, waga 1 kg
- Modele z literą R w nazwie mają zamek po prawej stronie
- Modele z literą L w nazwie mają zamek błyskawiczny po lewej stronie
PolecamyPorównaj w tabeli →