Telewizor Samsung QE-75QN800C 75 " (QE75QN800CTXXH)
Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
Samsung QE-75QN800C 75 "
2023 rokSeries Q8xx (2022)8K120 Hzsterowanie głosowesubwoofercienki≥ 4 HDMIQLEDHDR10+Quantum 8Kduża liczba głośników
Wyświetlacz:75 ", 7680x4320 px, 120 Hz, FALD
Obraz:FreeSync, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Złącze USB-C do podłączenia aparatu.
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QE-75QN800C 75 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Telewizor SAMSUNG QE75QN800CT Czarno-srebrnyTelewizor 75" Neo Qled 8K QN800C.Korzyści MediaMarkt.plZłóż skargę | 15 999 zł |
Telewizor Mini LED Samsung QE75QN800C 75 cali 8K UHDZachwycająca jakość obrazu Zobacz jeszcze więcej szczegółów Zanurz się w wyświetlanych obrazach,... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 9 641 zł |
Samsung Samsung 75” Neo QLED 8K Excellence Line QN800C QE75QN800CTXXH | 15 999 zł |
Telewizor Samsung QE75QN800CTXXH QLED 75'' 8K Ultra HD Tizen | 18 920 zł |
Samsung Excellence Line Neo QLED QE75QN800CT 75" QLED 8K 120Hz Tizen DolbyAplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, HBO Max, Canal Plus Online, Viaplay, SkyShowtime;Apl RTV Euro AGDZłóż skargę | 15 999 zł |
Telewizor Samsung QE75QN800CTXXH NeoQLED 75"Telewizor Samsung QE75QN800CTXXH NeoQLED 75" Precyzyjna kontrola podświetlenia ekranu Technologia Quantum Mini LED sprawia, ż... więceje podświetlenie ekranu telewizora Samsung QE75QN800CTXXH NeoQLED 75" jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek dzięki udoskonalonej, 14-bitowej skali luminancji. Teraz możesz cieszyć się seansami wzbogaconymi o niedostrzegalne wcześniej szczegóły. Nowoczesna technologia pozwoli Ci zachwycać się wyrazistymi detalami zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach. Neuronowy procesor AI Quantum 8K Doświadczaj jeszcze więcej dzięki multiinteligent Vobis.plZłóż skargę | 17 999 zł |
Seria Samsung QN8xx (NeoQLED, 8K, głośniki)Porównaj w tabeli →
od 7 999 zł
65 ", 8K, 120 Hz, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 9 641 zł
75 ", 8K, 120 Hz, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 16 435 zł
85 ", 8K, 120 Hz, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 999 zł
65 ", 8K, 60 Hz, ids 4900 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 15 778 zł
75 ", 8K, 60 Hz, ids 4900 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 11 899 zł
65 ", 8K, 120 Hz, ids 4500 kl./s, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 23 999 zł
82 ", 8K, 120 Hz, ids 4600 kl./s, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 16 999 zł
85 ", 8K, 60 Hz, ids 4800 kl./s, QLED, HDR10+, FreeSync, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 18 499 zł
75 ", 8K, 120 Hz, ids 4500 kl./s, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 28 160 zł
85 ", 8K, 60 Hz, ids 4900 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 17 277 zł
65 ", 8K, 60 Hz, ids 4800 kl./s, QLED, HDR10+, FreeSync, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 24 499 zł
75 ", 8K, 100 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung NQ8 AI Gen2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 17 999 zł
65 ", 8K, 100 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung NQ8 AI Gen2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 34 499 zł
85 ", 8K, 100 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung NQ8 AI Gen2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
Modyfikacje Samsung QE-75QN800C
Ceny na Samsung QE-75QN800C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-65QN800C 65 " | od 7 999 zł | 4 oferty | ||
Samsung QE-75QN800C 75 " | od 9 641 zł | 6 oferty | ||
Samsung QE-85QN800C 85 " | od 16 435 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 16 999 zł
75 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung NQ4 AI Gen2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 14 983 zł
75 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 626 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 594 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 790 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 149 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 491 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)