Telewizor Samsung QE-85QN800C 85 "
Zdjęcia 6 |
Samsung QE-85QN800C 85 "
2023 rokSeries Q8xx (2022)8K120 Hzsterowanie głosowesubwoofercienki≥ 4 HDMIQLEDHDR10+Quantum 8Kduża liczba głośników
Wyświetlacz:85 ", 7680x4320 px, 120 Hz, FALD
Obraz:FreeSync, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Złącze USB-C do podłączenia aparatu.
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QE-85QN800C 85 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Telewizor SAMSUNG QE85QN800CT Czarno-srebrny | 25 999 zł |
Telewizor Mini LED Samsung QE85QN800C 85 cali 8K UHD | 16 435 zł |
Samsung Samsung 85” Neo QLED 8K Excellence Line QN800C QE85QN800CTXXH | 25 999 zł |
Samsung QE85QN800CTXXH TV-LCD-SAM-0997 | 20 990 zł |
Telewizor SAMSUNG QE85QN800C 85" QLED 8K 120Hz Tizen TV Mini LED Dolby Atm | 19 899 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Samsung QE-85QN800C
Ceny na Samsung QE-85QN800C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-65QN800C 65 " | od 7 999 zł | 5 oferty | ||
Samsung QE-75QN800C 75 " | od 9 641 zł | 6 oferty | ||
Samsung QE-85QN800C 85 " | od 16 435 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →