SSD Samsung PM1735 MZPLJ12THALA 12.8 TB
Samsung MZPLJ12THALA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PM1735 MZPLJ12THALA 12.8 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung PM1733 Half-Height/Half-Length (HH/HL) MZPLJ12THALA-00007 MZPLJ12T | 20 191 zł |
Dysk serwerowy Samsung PM1735 12.8TB PCI-E x4 Gen 4 NVMe (MZPLJ12THALA-000 | 19 100 zł |
Samsung PM1733 Half-Height/Half-Length (HH/HL) MZPLJ12THALA-00007 | 20 191 zł |
Modyfikacje Samsung PM1735 MZPLJ12THALA
Ceny na Samsung PM1735 MZPLJ12THALA |
---|---|---|---|---|
Samsung PM1735 MZPLJ1T6HBJR 1.6 TB | od 2 188 zł | 4 oferty | ||
Samsung PM1735 MZPLJ3T2HBJR 3.2 TB | od 3 544 zł | 6 oferty | ||
Samsung PM1735 MZPLJ6T4HALA 6.4 TB | od 11 513 zł | 2 oferty | ||
Samsung PM1735 MZPLJ12THALA 12.8 TB | od 19 100 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →