SSD Samsung PM1643a MZILT3T8HBLS 3.84 TB
Samsung MZILT3T8HBLS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PM1643a MZILT3T8HBLS 3.84 TB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung PM1643A 2.5" 3840 GB SAS MZILT3T8HBLS-00007 | 4 129 zł |
Dysk SSD Samsung PM1643a 3.84TB 2.5'' SAS 12Gb/s | MZILT3T8HBLS MZILT3T8HB | 3 786 zł |
Samsung PM1643a 3.84TB 2.5" SAS MZILT3T8HBLS-00007 - DARMOWY PACZKOMAT OD | 3 590 zł |
Samsung PM1643A 2.5" 3840 GB SAS MZILT3T8HBLS-00007 | 4 148 zł |
Samsung Pm1643a Mzilt3t8hbls 3.84tb Ssd Posrebrzany 6186528 | 4 005 zł |
Samsung PM1643A 2.5" 3840 GB SAS (MZILT3T8HBLS-00007) | 4 581 zł |
Modyfikacje Samsung PM1643a MZILT3T8HBLS
Ceny na Samsung PM1643a MZILT3T8HBLS |
---|---|---|---|---|
Samsung PM1643a MZILT960HBHQ 960 GB | od 1 144 zł | 12 oferty | ||
Samsung PM1643a MZILT1T9HBJR 1.92 TB | od 1 716 zł | 10 oferty | ||
Samsung PM1643a MZILT3T8HBLS 3.84 TB | od 3 590 zł | 6 oferty | ||
Samsung PM1643a MZILT7T6HALA 7.68 TB | od 5 932 zł | 4 oferty | ||
Samsung PM1643a MZILT15THALA 15.36 TB | od 12 160 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →