Pamięć RAM Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43DB1-CTD
Samsung M471A2K43DB1-CTD |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43DB1-CTD
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
M471A2K43DB1-CTD - 16 GB - 2 x 8 GB - DDR4 - 2666 MHz M471A2K43DB1-CTD | 582 zł |
Samsung M471A2K43DB1-CTD 16GB DDR4 2666MHz SODIMM RAM PC4-21300 RAM | 200 zł |
Pamięć RAM 1x 16GB Samsung SO-DIMM DDR4 2666MHz PC4-21300 | M471A2K43DB1-C | 570 zł |
Pamięć do laptopa Samsung Samsung 16 GB DDR4-2666 SO-DIMM M471A2K43DB1-CTD | 606 zł |
M471A2K43DB1-CTD - 16 GB - 2 x 8 GB - DDR4 - 2666 MHz M471A2K43DB1-CTD | 582 zł |
SAMSUNG 16GB 2Rx8 PC4-2666 DDR4 260pin Laptop Memory RAM SoDimm M471A2K43D | 320 zł |
Modyfikacje Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ceny na Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43CB1-CTD | od 140 zł | 4 oferty | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43DB1-CTD | od 200 zł | 6 oferty | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43DB1-CWE | od 136 zł | 2 oferty | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43EB1-CWE | od 180 zł | 7 oferty |
Polecamy