Pamięć RAM Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43DB1-CWE
Samsung M471A2K43DB1-CWE |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ceny na Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43CB1-CTD | od 140 zł | 4 oferty | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43DB1-CTD | od 200 zł | 6 oferty | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43DB1-CWE | od 136 zł | 2 oferty | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43EB1-CWE | od 180 zł | 7 oferty |
Polecamy