Pamięć RAM Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP432SD8/16
Kingston KCP432SD8/16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP432SD8/16
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Pamięć notebookowa 16GB /3200 KCP432SD8/16 SDKINKCP016N321 | 191 zł |
Kingston Dedicated KCP432SD8 16GB [1x16GB 3200MHz DDR4 CL22 SODIMM] RD-DDR | 200 zł |
Kingston Pamięć notebookowa 16GB /3200 KCP432SD8/16 55579 | 195 zł |
Pamięć KINGSTON SODIMM DDR4 16GB 3200MHz SINGLE | 343 zł |
Kingston Pamięć notebookowa 16GB /3200 KCP432SD8/16 55579 | 191 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb
Ceny na Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP426SS8/16 | od 177 zł | 16 oferty | ||
Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP432SD8/16 | od 191 zł | 13 oferty | ||
Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP432SS8/16 | od 140 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →