Pamięć RAM Samsung DDR4 SO-DIMM M471A2K43BB1-CPB
Samsung M471A2K43BB1-CPB |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung DDR4 SO-DIMM M471A2K43BB1-CPB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
1X Samsung 16GB RAM DDR4 M471A2K43BB1-CPB PC4-2133P 2Rx8 Laptop Memory SO- | 124 zł |
Samsung 32GB (2X 16GB) DDR4 2133MHz PC4-17000 SODIMM Memory Ram M471A2K43B | 272 zł |
Samsung 16GB DDR4 2133MHz PC4-17000 Laptop SODIMM Memory Ram M471A2K43BB1- | 142 zł |
Modyfikacje Samsung DDR4 SO-DIMM
Ceny na Samsung DDR4 SO-DIMM |
---|---|---|---|---|
Samsung DDR4 SO-DIMM M471A2K43BB1-CPB | od 124 zł | 3 oferty | ||
Samsung DDR4 SO-DIMM M471A5143EB0-CPB00 | od 46 zł | 1 oferta | ||
Samsung DDR4 SO-DIMM M471A2K43CB1-CRC | od 148 zł | 7 oferty | ||
Samsung DDR4 SO-DIMM M471A1K43CB1-CRC | od 82 zł | 2 oferty | ||
Samsung DDR4 SO-DIMM M471A2K43BB1-CRC | od 160 zł | 1 oferta |
Polecamy