Оперативна пам'ять Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43DB1-CTD
Samsung M471A2K43DB1-CTD |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43DB1-CTD
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
M471A2K43DB1-CTD - 16 GB - 2 x 8 GB - DDR4 - 2666 MHz M471A2K43DB1-CTD | 582 zł |
Samsung M471A2K43DB1-CTD 16GB DDR4 2666MHz SODIMM RAM PC4-21300 RAM | 200 zł |
Pamięć RAM 1x 16GB Samsung SO-DIMM DDR4 2666MHz PC4-21300 | M471A2K43DB1-C | 570 zł |
Pamięć do laptopa Samsung Samsung 16 GB DDR4-2666 SO-DIMM M471A2K43DB1-CTD | 606 zł |
M471A2K43DB1-CTD - 16 GB - 2 x 8 GB - DDR4 - 2666 MHz M471A2K43DB1-CTD | 582 zł |
SAMSUNG 16GB 2Rx8 PC4-2666 DDR4 260pin Laptop Memory RAM SoDimm M471A2K43D | 320 zł |
Модификації Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ціни на Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43CB1-CTD | від 140 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43DB1-CTD | від 200 zł | 6 пропозицій | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43DB1-CWE | від 136 zł | 2 пропозиції | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43EB1-CWE | від 180 zł | 7 пропозицій |
Рекомендуємо