Pamięć RAM Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43EB1-CWE
Samsung M471A2K43EB1-CWE |
|
Dwurzędowy moduł markowej pamięci RAM w standardzie SO-DIMM DDR4 o pojemności 16 GB. Przeznaczony do montażu w systemach kompaktowych i mobilnych: laptopach, netbookach i miniPC. Producent pozycjonuje go jako produkt ze średniej półki cenowej na rok 2022. Specyfikacje gwarantują stabilną pracę modułu przy efektywnej częstotliwości taktowania 3200 MHz przy taktowaniu CL22-22-22 przy niskim napięciu zasilania 1,2 V.
W trybie normalnym zapewnia imponującą przepustowość 25,6 Gbps, co w zupełności wystarczy zdecydowana większość laptopów konsumenckich i gamingowych. Producent deklaruje kompatybilność modułu Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43EB1-CWE RAM z platformami mobilnymi opartymi na procesorach Intel Core od 6 do 13 generacji (12 i 13 generacja wymaga wsparcia ze strony płyty głównej). Dodatkowo taką pamięć z powodzeniem można wykorzystać w konfiguracjach opartych na procesorach AMD Ryzen Procesory AMD Ryzen z mikroarchitekturą Zen, Zen+, Zen 2 i Zen 3. Moduł charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami gabarytowymi oraz niskim odprowadzaniem ciepła, co pozwala na jego zastosowanie w gęstych i słabo wentylowanych środowiskach, układy montażowe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43EB1-CWE
Wszystkie ceny 7 →SAMSUNG M471A2K43EB1-CWE 16GB DDR4 SODIMM PC4-3200 MEMORY RAM | 180 zł |
Samsung Enterprise SO-DIMM 16GB DDR4 2Rx8 3200MHz M471A2K43EB1-CWE | 199 zł |
Samsung SO-DIMM 16GB DDR4 3200MHz M471A2K43EB1-CWE - DARMOWY PACZKOMAT OD | 199 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! samsung semiconductor Samsung SO-DIMM 16GB DDR4 2Rx8 3 | 212 zł |
Samsung M471A2K43EB1-CWE 16GB DDR4 3200Mbps SODIMM New | 222 zł |
Samsung Enterprise SO-DIMM 16GB DDR4 2Rx8 3200MHz M471A2K43EB1-CWE | 199 zł |
Samsung SO-DIMM 16GB DDR4 2Rx8 3200MHz PC4-25600 M471A2K43EB1-CWE | 198 zł |
Modyfikacje Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ceny na Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43CB1-CTD | od 140 zł | 3 oferty | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43DB1-CTD | od 200 zł | 6 oferty | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43DB1-CWE | od 136 zł | 3 oferty | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43EB1-CWE | od 180 zł | 7 oferty |