Piekarnik Samsung Dual Cook NV7B4245VAW
Zdjęcia 6 |
Samsung Dual Cook NV7B4245VAW |
|
Zaawansowany, łatwy w obsłudze i wielofunkcyjny piekarnik z dwiema niezależnymi strefami gotowania Dual Cook. Grzanie na górze i na dole brojlera można regulować oddzielnie, co pozwala na profesjonalne gotowanie dwóch zupełnie różnych potraw, takich jak muffinki i stek. Piekarnik wyposażony jest w system Air Sous Vide – jest to precyzyjne nagrzewanie całej objętości komory roboczej, z dokładnością ±1°C, co gwarantuje wysoką jakość gotowania w workach próżniowych.
Piekarnik do zabudowy Samsung Dual Cook NV7B4245VAW posiada tryb gotowania na parze, dzięki któremu wypieki zyskują większą objętość i bardziej soczysty miąższ. Pracę piekarnika można skonfigurować poprzez połączenie internetowe. SmartThings Cooking bezproblemowo łączy Twój piekarnik ze smartfonem, zapewniając zdalny dostęp do regulacji temperatury i czasu pieczenia, a także do najnowszych przepisów na najsmaczniejsze dania. Brytfanna ma zwiększoną pojemność do 76 litrów. Głęboką blachę do pieczenia można ustawić na prowadnicach teleskopowych, które otwierają się niemal na całą długość. Dostępne jest podwójne oświetlenie komory wypiekowej – 25 i 40 W. Tylna okładka posiada bardzo praktyczną powłokę katalityczną. Aby zwiększyć skuteczność samooczyszczania, dostępny jest tryb gotowania na parze.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung Dual Cook NV7B4245VAW
Komfort Piekarnik Samsung nv 7b4245vaw | 2 649 zł |
Piekarnik parowy Samsung Natural Steam NV7B4245VAW | 2 549 zł |
Samsung NV7B4245VAW Dual Cook Termoobieg Biało-czarny | 2 499 zł |
Samsung NV7B4245VAW Dual Cook Termoobieg Biało-czarny | 2 499 zł |
Modyfikacje Samsung Dual Cook NV7B4245VAW
Ceny na Samsung Dual Cook NV7B4245VAW |
---|---|---|---|---|
Samsung Dual Cook NV7B4245VAW | od 2 499 zł | 4 oferty | ||
Samsung Dual Cook NV7B4245VAK | od 2 499 zł | 2 oferty | ||
Samsung Dual Cook NV7B4245VAS | od 2 399 zł | 4 oferty |