Klimatyzator Samsung Avant AR07TXEAAWKNEU 20 m²
Wideo 6Zdjęcia 9 | 2 259 zł Kup! Klimatyzator Multisplit Samsung Wind-Free AVANT AR07TXEAAWKN/EUAG InstalacjeDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Samsung Avant AR07TXEAAWKNEU 20 m²
Rodzaj:multisplit, ścienny
Zalecana powierzchnia:20 m²
Funkcje:tryb nocny, sterowanie za pomocą smartfona, samooczyszczanie
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Avant AR07TXEAAWKNEU
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung Avant AR07TXEAAWKNEU
Ceny na Samsung Avant AR07TXEAAWKNEU |
---|---|---|---|---|
Samsung Avant AR07TXEAAWKNEU 20 m² | od 2 259 zł | 1 oferta | ||
Samsung Avant AR09TXEAAWKNEU 25 m² | od 2 481 zł | 1 oferta | ||
Samsung Avant AR12TXEAAWKNEU 35 m² | od 2 748 zł | 1 oferta | ||
Samsung Avant AR18TXEAAWKNEU 50 m² | od 4 243 zł | 1 oferta | ||
Samsung Avant AR24TXEAAWKNEU 65 m² | od 5 599 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →