Кондиціонер Samsung GEO inverter AR09TXFYAWKNUA 25 м²
Фото 5 |
Функціональний, економічний і вражаюче тихий інверторний кондиціонер побутового класу в форматі спліт-системи, призначеної для охолодження/обігріву повітря в житлових і офісних приміщеннях загальною площею до 25 м². Належить до сімейства Samsung GEO, продукти якого обладнані потрійний захистом Triple Protector Plus і повноцінно адаптовані для роботи на обігрів при низьких негативних температурах зовнішнього повітря (до -22 °C).
Крім двох вищезгаданих режимів, кондиціонер Samsung GEO inverter AR09TXFYAWKNUA здатний виконувати осушення повітря без зміни його температури і працювати як вентилятор (циркуляція через вбудовані фільтри). Завдяки передовій технології цифрового інвертора Digital Inverter 8-Pole спліт-система працює в безперервному режимі, динамічно регулюючи продуктивність. Це виключає часті зупинки і запуски, характерні для дешевих кондиціонерів, значно збільшує термін служби компресора і істотно підвищує енергоефективність (клас А на охолодження і нагрівання). Передбачена робота з программируемому таймеру, є режим швидкого охолодження Fast Cooling (суперхолод за 30 хв). Технологія Triple Protector Plus включає в себе: систему Volt Control (працездатність при напругах від 130 до 320 В), захист плат управління і довговічні антикорозійні покриття. Фільтр 3 Care вловлює до 99% часток пилу, бактерій і алергенів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Модификації Samsung GEO inverter AR09TXFYAWKNUA
Ціни на Samsung GEO inverter AR09TXFYAWKNUA |
---|---|---|---|---|
Samsung GEO inverter AR09TXFYAWKNUA 25 м² | від 1 475 zł | 2 пропозиції | ||
Samsung GEO inverter AR12TXFYAWKNUA 33 м² | від 1 650 zł | 2 пропозиції | ||
Samsung GEO inverter AR18TXFYAWKNUA 50 м² | від 2 536 zł | 2 пропозиції | ||
Samsung GEO inverter AR24TXFYAWKNUA 65 м² | від 3 339 zł | 2 пропозиції |