Кондиціонер Samsung AJ020TNNDKG/EU 20 м²
Фото 4 | Очікується у продажу 4 260 zł Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 20; Потужність в режимі охолодження (Вт): 2000; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 2200; Циркуляція (м³/год): 540; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 33/24; Функції: інвертор; автовибір режиму роботи |
Samsung AJ020TNNDKG/EU 20 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:20 м²
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики AJ020TNNDKG/EU
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Samsung AJ020TNNDKG/EU
Ціни на Samsung AJ020TNNDKG/EU |
---|---|---|---|---|
Samsung AJ016TNNDKG/EU 16 м² | від 4 113 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung AJ026TNNDKG/EU 26 м² | від 4 398 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung AJ035TNNDKG/EU 35 м² | від 4 638 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung AJ052TNNDKG/EU 52 м² | від 4 970 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →