Кондиціонер Samsung Avant AR18TXEAAWKNEU 50 м²
Відео 6Фото 9 | 4 243 zł Купити! Klimatyzator Multisplit Samsung Wind-Free AVANT AR18TXEAAWKN/EUAG InstalacjeДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Samsung Avant AR18TXEAAWKNEU 50 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Avant AR18TXEAAWKNEU
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Samsung Avant AR18TXEAAWKNEU
Ціни на Samsung Avant AR18TXEAAWKNEU |
---|---|---|---|---|
Samsung Avant AR07TXEAAWKNEU 20 м² | від 2 259 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung Avant AR09TXEAAWKNEU 25 м² | від 2 481 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung Avant AR12TXEAAWKNEU 35 м² | від 2 748 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung Avant AR18TXEAAWKNEU 50 м² | від 4 243 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung Avant AR24TXEAAWKNEU 65 м² | від 5 599 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →