Кондиціонер Samsung AJ052TXJ3KG/EU 52 м² на 3 блоки(ів)
7 969 zł Купити! Klimatyzator Multisplit Samsung AJ052TXJ3KG/EU - jednostka zewnętrznaAG InstalacjeДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Samsung AJ052TXJ3KG/EU 52 м²
на 3 блоки(ів)
40 м²
на 2 блоки(ів)
50 м² на 2 блоки(ів)
52 м² на 3 блоки(ів)
68 м² на 3 блоки(ів)
80 м² на 4 блоки(ів)
100 м² на 5 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:52 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1250/1320 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A++
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики AJ052TXJ3KG/EU
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Samsung AJ052TXJ3KG/EU
Ціни на Samsung AJ052TXJ3KG/EU |
---|---|---|---|---|
Samsung AJ040TXJ2KG/EU 40 м² на 2 блоки(ів) | від 6 438 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung AJ050TXJ2KG/EU 50 м² на 2 блоки(ів) | від 5 633 zł | 2 пропозиції | ||
Samsung AJ052TXJ3KG/EU 52 м² на 3 блоки(ів) | від 7 969 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung AJ068TXJ3KG/EU 68 м² на 3 блоки(ів) | від 9 307 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung AJ080TXJ4KG/EU 80 м² на 4 блоки(ів) | від 12 305 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung AJ100TXJ5KG/EU 100 м² на 5 блоки(ів) | від 15 313 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →