Кондиціонер Samsung AJ052TNNDKG/EU 52 м²
Фото 4 | 4 970 zł Купити! Klimatyzator Multisplit Samsung kasetonowy 4-kierunkowy Samsung MINI WindAG InstalacjeДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Samsung AJ052TNNDKG/EU 52 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:52 м²
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики AJ052TNNDKG/EU
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Samsung AJ052TNNDKG/EU
Ціни на Samsung AJ052TNNDKG/EU |
---|---|---|---|---|
Samsung AJ016TNNDKG/EU 16 м² | від 4 113 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung AJ020TNNDKG/EU 20 м² | від 4 260 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung AJ026TNNDKG/EU 26 м² | від 4 398 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung AJ035TNNDKG/EU 35 м² | від 4 638 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung AJ052TNNDKG/EU 52 м² | від 4 970 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →