Кондиціонер Samsung Avant AR09TXEAAWKNEU/X 25 м²
Фото 9 | 5 515 zł Купити! Klimatyzator ścienny Samsung Wind-Free Avant AR09TXEAAWKNEU/XAG InstalacjeДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Samsung Avant AR09TXEAAWKNEU/X 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:570/760 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Avant AR09TXEAAWKNEU/X
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Samsung Avant AR09TXEAAWKNEU/X
Ціни на Samsung Avant AR09TXEAAWKNEU/X |
---|---|---|---|---|
Samsung Avant AR09TXEAAWKNEU/X 25 м² | від 5 515 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung Avant AR12TXEAAWKNEU/X 35 м² | від 6 105 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung Avant AR18TXEAAWKNEU/X 50 м² | від 9 426 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung Avant AR24TXEAAWKNEU/X 65 м² | від 12 434 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →