Кондиціонер Samsung GEO inverter AR12TXFYAWKNUA 33 м²
Фото 5 |
Samsung GEO inverter AR12TXFYAWKNUA 33 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:33 м²
t обігріву:від -22 °C
Споживання:780/690 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GEO inverter AR12TXFYAWKNUA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Samsung GEO inverter AR12TXFYAWKNUA
Ціни на Samsung GEO inverter AR12TXFYAWKNUA |
---|---|---|---|---|
Samsung GEO inverter AR09TXFYAWKNUA 25 м² | від 1 475 zł | 2 пропозиції | ||
Samsung GEO inverter AR12TXFYAWKNUA 33 м² | від 1 650 zł | 2 пропозиції | ||
Samsung GEO inverter AR18TXFYAWKNUA 50 м² | від 2 536 zł | 2 пропозиції | ||
Samsung GEO inverter AR24TXFYAWKNUA 65 м² | від 3 339 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →