Кондиціонер Whirlpool SPICR 312W 32 м²
Фото 10 |
Whirlpool SPICR 312W 32 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:32 м²
t обігріву:від -10 °C
Споживання:клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SPICR 312W
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool SPICR 312W 32 м²
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Klimatyzator Whirlpool SPICR 312W | 2 099 zł |
Whirlpool Klimatyzator SPICR312W HWWHRKL312W0000 | 2 066 zł |
Whirlpool Klimatyzator SPICR312W 108017 | 2 066 zł |
Whirlpool Klimatyzator SPICR312W 108017 | 2 066 zł |
Модификації Whirlpool SPICR 312W
Ціни на Whirlpool SPICR 312W |
---|---|---|---|---|
Whirlpool SPICR 309W 26 м² | від 1 807 zł | 4 пропозиції | ||
Whirlpool SPICR 312W 32 м² | від 2 066 zł | 4 пропозиції | ||
Whirlpool SPICR 318W 50 м² | від 3 034 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →