Кондиціонер Whirlpool SPIW 309 A2 WF 25 м²
Фото 3 |
Whirlpool SPIW 309 A2 WF 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -10 °C
Споживання:1500/1500 Вт
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SPIW 309 A2 WF
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool SPIW 309 A2 WF 25 м²
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WHIRLPOOL Klimatyzator WHIRLPOOL SPIW309A2WF Biały | 2 219 zł |
Klimatyzator Split, Pompa ciepła powietrze - powietrze WHIRLPOOL SPIW309A2 | 3 508 zł |
Klimatyzator Split, Pompa ciepła powietrze - powietrze WHIRLPOOL SPIW309A2 | 3 508 zł |
Модификації Whirlpool SPIW 309 A2 WF
Ціни на Whirlpool SPIW 309 A2 WF |
---|---|---|---|---|
Whirlpool SPIW 309 A2 WF 25 м² | від 2 219 zł | 4 пропозиції | ||
Whirlpool SPIW 312 A2 WF 34 м² | від 4 200 zł | 3 пропозиції | ||
Whirlpool SPIW 318 A2 WF 49 м² | від 5 260 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →