Karm dla psów Royal Canin Dachshund Adult Pouch 12 szt. (20420008A1)
Royal Canin Dachshund Adult Pouch 12 pcs 1 szt.12 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Dachshund Adult Pouch 12 szt.
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Dachshund, mus - 12 x 85 gJamnik – odważny pies i świetny myśliwy – przez charakterystycz Zooplus.plZłóż skargę | 40 zł |
Royal Canin Dachshund, mus - 24 x 85 g | 70 zł |
Royal Canin Dachshund, mus - 24 x 85 gJamnik – odważny pies i świetny myśliwy – przez charakterystycz Zooplus.plZłóż skargę | 73 zł |
Korzystny pakiet Royal Canin Breed w saszetkach - Dachshund, 24 x 85 gRoyal Canin Breed Chihuahua: W związku z małymi gabarytami i niską wagą należy uważać, aby nie przekarmiać psów tej rasy - mo... więcejże to bardzo negatywnie wpłynąć na zdrowie kości i stawów. Karma powinna skutecznie zaspokajać głód i przyczyniać się do pielęgnacji sierści. Karma Royal Canin Breed Chihuahua została dokładnie dopasowana do psów w wieku powyżej 8. miesiąca życia - zawiera wyjątkowe połączenie substancji odżywczych, które zaspokajają apetyt, mimo podwyższonej aktywności. Cynk i witaminy wzmacniają funkcje skóry jako naturalnej bariery oraz poprawiają stan sierści. Royal Canin Breed Dachshund: Jamniki z reguły są spokojne i mało aktywne, co sprawia, że łatwo przybierają na wadzę. Dodatkowe kilogramy szkodzą kręgosłupowi i stawom, dlatego zaleca się podawać karmę, która skutecznie zaspokaja głód. Poza tym potrzebują karmy, która pozytywnie wpływa na kości i stawy oraz pomaga utrzymać masę mięśniową. Karma mokra Royal Canin Breed Dachshund doskonale pokrywa zapotrzebowanie jamników w wieku powyżej 10. miesiąca życia, ponieważ zawiera wyjątkowe połączenie substancji odżywczych, które skutecznie zaspokaja głód. Glukozamina wzmacnia kości i stawy oraz pomaga utrzymać dobre zdrowie. Royal Canin Breed Yorkshire Terrier: Yorkshire terriery to przeurocza rasa psów o silnym charakterze i wyjątkowej, długiej i jedwabistej sierści, tak uwielbianej przez ludzi. Na jej pielęgnację organizm tych psów przeznacza ok. 35% dziennego zapotrzebowania na białko. Jedną z cech szczególnych rasy jest brak podszerstka, co sprawia, że psy te są bardziej podatne na różnego rodzaju skaleczenia i reakcje alergiczne. Yorkshire terriery mają wyjątkowo długą przewidywaną długość życia - zdarzały się przypadki, że psy te dożywały nawet 21 lat. Jednakże z wiekiem wzrasta ryzyko chorób serca, nerek i stawów. Poza tym terriery mają wrażliwy układ trawienny. Karma mokra Royal Canin Breed Yorkshire Terrier jest doskonale dopasowana do potrzeb yorkshire terrierów powyżej 10. miesiąca życia i dzięki specjalnej recepturze pozytywnie wpływa na zdrowie skóry i sierści. Jednocześnie ta całościowa karma podstawowa poprawia jakość stolca i pomaga ustabilizować apetyt. Royal Canin Breed Poodle: Psy te należą do niewielu ras, których włos nieustannie rośnie. Wyjątkowe szata pudli jest gęsta, wełnista i kędzierzawa, co sprawia, że wymaga specjalnej pielęgnacji i karmy. Ponadto pudle wyróżniają się szczególnie długą oczekiwaną długością życia, więc powinno się je chronić przed czynnikami, które odpowiadają za pojawianie się typowych objawów starości. Wśród starszych pudli wzrasta ryzyko pojawienia się katarakty, czemu zapobiegać mogą wolne rodniki. Zęby tych psów znajdują się w sporych odległościach od siebie, w związku z czym zbierają się między nimi resztki jedzenia, co z kolei prowadzi do powstawania kamienia Zooplus.plZłóż skargę | 73 zł |
Uzupełnienie: Mokra karma Royal Canin Breed - Dachshund, 24 x 85 gAby odpowiadać indywidualnym upodobaniom psów, karma Royal Canin jest dostępna jako karma mokra, oraz jako karma sucha. Podaj... więcejąc psu zarówno karmę suchą i mokrą, należy przestrzegać naszych zaleceń żywieniowych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój pies otrzyma prawidłową ilość karmy. Dla większego urozmaicenia – różne warianty produktu Karma Royal Canin jest dostępna także jako karma mokra. Stosując karmienie mieszane karmą suchą i karmą mokrą, należy przestrzegać naszych zaleceń żywieniowych. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój pies otrzymuje prawidłową ilość karmy mokrej i suchej. Liczne badania potwierdzają, że łączenie pokarmów w mokrej i suchej postaci jest zgodne z naturalnymi zachowaniami żywieniowymi psów, wykazując jednocześnie właściwości prozdrowotne! Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Oznacza to, że podając swojemu psu Royal Canin Maxi Adult, zapewniasz mu pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 73 zł |
Royal Canin Dachshund, mus - 12 x 85 g | 38 zł |
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 174 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 116 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, aporter, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 173 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 238 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, labrador, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: gigantyczne, dog niemiecki, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na stawy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: tapioka, drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 54 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 68 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: kurczak, wieprzowina, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, bokser, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, maltańczyk, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, drób, wieprzowina, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 95 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, labrador, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, ryż, gluten, tłuszcze, pulpa, drożdże, klasa: super premium
od 68 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Dachshund Adult Pouch
Ceny na Royal Canin Dachshund Adult Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Dachshund Adult Pouch 1 szt. | od 5 zł | 5 oferty | ||
Royal Canin Dachshund Adult Pouch 12 szt. | od 38 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: mięso i podroby, produkty roślinne, zboża, klasa: super premium
od 155 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 264 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 134 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 162 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 112 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium