Karm dla psów Royal Canin Dachshund Adult Pouch 1 szt.
Royal Canin Dachshund Adult Pouch 1 szt.12 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Dachshund Adult Pouch 1 szt.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Royal Canin Karma mokra dla psów dorosłych rasy jamnik 85 gROYAL CANIN Dachshund karma mokra - pasztet, dla psów dorosłych rasy jamnik 85gPsy rasy jamnik są przyjazne, inteligentne i o... więcejddane.Ciało jamnika jest długie, a przy tym zwarte i umięśnione. Jamniki sprawiają wrażenie psów, które cały czas są czujne, głównie przez typowy dla nich sposób noszenia... Bee.plZłóż skargę | 8 zł |
Royal Canin Dachshund Adult pasztet - saszetka dla psa 85g - dla JamnikówRoyal Canin Dachshund Adult pasztet - mokra karma dla jamników Royal Canin Dachshund Adult pasztet - produkt od Royal Canin.... więcejMarka od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Mokra karma dla psów dedykowana jamnikom Royal Canin Dachshund Adult została opracowana specjalnie dla dorosłych psów, powyżej 10 miesiąca życia, rasy jamnik. Receptura karmy sprzyja utrzymaniu odpowiedniego tonusu mięśni. Dzięki zawartości specjalnych składników wpływa korzystanie na zdrowie kości i stawów. Karma mokra w formie pasztetu charakteryzuje się najwyższą smakowitością. Pobudzi apatyty u nawet najbardziej wybrednych psów. Mając na uwadze preferencje żywieniowe psów rasy jamnik, karma ROYAL CANIN® Dachshund jest dostępna także w formie suchej, w postaci smakowitych krokietów. W przypadku żywienia karmą mokrą i suchą należy zapoznać się z tabelą dawkowania, aby dobrać odpowiednią porcję poszczególnych karm. Inne produkty dla psów - Pies Główne cechy Royal Canin Dachshund Adult przeznaczona dla psów rasy jamnik dla doroslych psów odpowiednia zawratość energii. Zalety karmy Royal Canin pomaga utrzymać tonus mięśni. Dostępne opakowania 85g Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plZłóż skargę | 5 zł |
Royal canin Royal Canin Dachshund Loaf- kieszeń z pasztetem dla jamnika -Jamniki to przyjazne, inteligentne i lojalne psy, które są idealne dla rodziny. Jamniki mają krótkie nogi, ale są bardzo akty... więcejwne i zwinne. Dlatego jamniki potrzebują paszy zawierającej składniki odżywcze, aby zaspokoić swoje potrzeby energetyczne i utrzymać aktywny tryb życia. Skład jamnika ROYAL CANIN® w bochenku został zaprojektowany, aby zaspokoić wszystkie potrzeby żywieniowe twojego dorosłego psa, i tak bardzo się przydał. Jest odpowiedni dla jamników powyżej 10 miesięcy. Jeśli myślisz o mieszanej paszy, po prostu postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami, aby zapewnić psu odpowiednią ilość suchej i mokrej karmy.
Jamniki to przyjazne, inteligentne i lojalne psy, które są idealne dla rodziny. Te małe psy mają długie ciała, które pozostają zwarte i muskularne. Dumnie noszą głowy, często z uważnym wyrazem twarzy. Jamniki mają krótkie nogi, ale są bardzo aktywne i zwinne. Dlatego jamniki potrzebują paszy zawierającej składniki odżywcze, aby zaspokoić swoje potrzeby energetyczne i utrzymać aktywny tryb życia.... Petkarma.plZłóż skargę | 6 zł |
Royal Canin Dachshund Loaf- kieszeń z pasztetem dla jamnika | 6 zł |
Royal Canin Dachshund karma mokra - pasztet, dla psów dorosłych rasy jamni | 5 zł |
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 174 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 116 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 263 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, buldog, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 280 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, pudel, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 55 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: kurczak, wieprzowina, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 236 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, bokser, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, kukurydza, tłuszcze, pulpa, minerały, olej, błonnik, klasa: super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 36 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 172 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, pudel, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 78 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: zboża, mąka, tłuszcze, białka, błonnik, minerały, tłuszcz, olej, drożdże, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Dachshund Adult Pouch
Ceny na Royal Canin Dachshund Adult Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Dachshund Adult Pouch 1 szt. | od 5 zł | 5 oferty | ||
Royal Canin Dachshund Adult Pouch 12 szt. | od 38 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 38 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: mięso i podroby, produkty roślinne, zboża, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, lecznicza, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: wieprzowina, drób, wątróbka wieprzowa, kukurydza, olej rybny, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso i przetwory mięsne 30% (kurczak 5%, indyk 5%), zboża, klasa: econom
od 20 zł
mokra karma, 1 szt., 1.25 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso i produkty zwierzęce 30% (wołowina 5%), zboża, klasa: econom
od 171 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso i przetwory mięsne 30% (dziczyzna 5%), zboża, warzywa 4%, klasa: econom
od 155 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 264 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium