Miska i kompakt WC Roca Meridian A346244000
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Roca Meridian A346244000 |
|
Toaleta Roca Meridian A346244S00 posiada antybakteryjną powłokę SUPRAGLAZE. To innowacyjna powłoka, która jest łatwa do czyszczenia. Tworzy mocną i gładką warstwę bez porów, zapobiega gromadzeniu się kamienia, brudu oraz ogranicza rozwój bakterii.
Toaleta Roca Meridian A346244S00 posiada antybakteryjną powłokę SUPRAGLAZE.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Meridian A346244000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Miska WC wisząca Roca Meridian Compacto Rimless bez deski A346244000 | 959 zł |
Miska Podwieszana Wc 48 cm Meridian Rimless Compacto | 902 zł |
Roca Meridian Compacto A346244000+ A8012B2002 | 899 zł |
Roca Miska WC wisząca Roca Meridian Compacto Rimless Supraglaze bez deski | 1 039 zł |
Roca Meridian Compacto Rimless A346244000 | 799 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →